Lekarze Sopot

lekarz Żaneta Smoleńska

Internista, Reumatolog

Bitwy Pod Płowcami 6a/2
81-775 Sopot

Nie potrafię znaleźć właściwych słòw aby wyrazić jakim cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania jest doktor Smoleńska.Bezinteresownie angażuje się i poświęca nawet swój prywatny czas tylko po to,aby pomóc pacjentowi,by wesprzeć go w chorobie i cierpieniu.Potrafi szybko postawić trafną diagnozę i jeśli trzeba,to osobiście szuka pomocy u innych specjalistów.Swym ciepłym i miłym głosem koi ból pacjenta,podnosząc go na duchu,dodając otuchy w walce z nową chorobą.Do tej pory przez 9 lat ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Beata Byczkowska

Sanatorium
Bitwy pod Płowcami 63/65
81-731 Sopot

Pani Beata Byczkowska jest od kilku lat lekarzem rodzinnym mojej 98-letniej mamy. Pani doktor jest bardzo kompetetną o szerokiej wiedzy lekarką, a przy tym przesympatyczną, miłą, ciepłą i cierpliwą osobą, dobrym człowiekiem. Mimo wielu obowiązków (ma dużo pacjentów), każdego przjmuje z uśmiechem, wsłucha, wpyta, i udzieli porady. Dzisiaj tj. 12 lipca 2023 nie mogłam
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Anna Siewruk-Kalicka

81-759 Sopot

Z całego serca polecam wizytę u Pani Doktor Anny Siewruk-Kalickiej i Doktora Macieja Cherka. Wykonano biopsję cienkoigłową. Czas trwania jak i odczucia temu towarzyszące porównać mogę jedynie do ukłucia komara...chociaż?...komar kłuje dłużej i bardziej czuć...:) Cóż, wspaniali fachowcy, bezboleśnie, błyskawicznie, bardzo sympatyczni i mili...nie ma sensu więcej zachwalać...Polecam serdecznie i pozdrawiam gorąco.
Opinia dodana przez: Piotr Cichawa

lekarz Paulina Gruchała

Przychodnia Specjalistyczna Nr 4
al. Niepodległości 632
81-855 Sopot

Najlepsza lekarka jaką w życiu spotkałem. Sumienna,cierpliwa,dobroduszna oraz kompetentna. Dobrze wie jak pomóc ludziom zmagającym się z bólem
Opinia dodana przez: Bartosz Bucholc
Bardzo dobry lekarz,zna się na chorobach i ma świetne podejście do pacjenta.Zdecydowanie polecam

lek. dent. Sabina Jakubiec-Norton

SaNdent
ul. Małopolska7/A2
81-813 Sopot

Byłam z dzieckiem u kilku lekarzy ,ale takiego spokoju i cierpliwości nie spotkałam . Córka zadowolona ,bez stresu leczymy zęby. Oczywiście ja też jestem pod opieką pani doktor. Widać, że robi to co lubi i robi to dobrze Polecam
Opinia dodana przez: cykor

lekarz Wojciech Kaczmarek

ul. 3 Maja 53A/7
81-743 Sopot

Przesympatyczny i dokładnie tłumaczący lekarz gdyby w Polsce było wiele takich lekarzy ludzie by nie chorowali .Doktor Kaczmarek operował u mnie wole tarczycy wytłumaczył mi przed operacja jakie mogę ale nie muszę mieć powikłania, na szczęście mi nic nie było. Z całego serca polecam wszystkim chorym tego doktora
Opinia dodana przez: Beata lebork

lekarz Grażyna Rzepkowska-Obłąkowska

Pulmonolog, Internista

Przychodnia specjalistyczna
Jana z Kolna 16
81-741 Sopot

Jest osoba uczucia,równą i potrafi dotrzeć do pacjenta

dr n. med. Agata Deja

Rehabilitant dziecięcy

Oddział Rehabilitacji dla dzieci
23 Marca nr 93 Sopot
Sopot

Wspaniała Pani Doktor dzieki niej moja córka chodzi i jest wyprostowana po operacji i rechabilitacjach polecam jak najbardziej
Opinia dodana przez: Katarzyna Książkowska

Alicja Stawowy

81-759 Sopot

Wspaniała Pani Doktor,bardzo miła,sympatyczny i wzbudzajacy zaufanie uśmiech,wyrozumiała,wprowadza swoim zachowaniem jakis taki spokój.Mam 42 lata-wczesniej tego nie znałam.Kiedys wizyty u dentysty to ból i nerwy,,,teraz jasne ,że do przyjemności "wiertło"nie należy,ale juz tak sie nie boję.Mam do dr Stawowy pełne zaufanie.Mój syn również jest pacjentem tej pani doktor i bardzo sobie chwali.Poza tym pani asystentka jest również bardzo sympatyczna i wzbudza pełne zaufanie.Obie Panie maja dużą cierpliwość do mnie,dziękuję za ...

lekarz Janusz Mielczarek

Internista, Lekarz rodzinny

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Niepodległości 777 lok. 2
81-805 Sopot

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

lekarz Anna Browińska

ul. Grunwaldzka 33
81-754 Sopot

Rzeczowo, kompleksowo, bez pośpiechu (jak u innych lekarzy), uczciwie i uprzejmie. Tak powinni pacjentów przyjmować wszyscy lekarze. Bardzo polecam, Katarzyna

lekarz Monika Kuligowska-Jakubowska

Internista, Diabetolog

NZOZ SOPMED
Chrobrego 6/8
Sopot

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Krzysztof Murawski

Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna Nr 3
Obodrzyców 52
81-812 Sopot

Psychiatra dr.lekarz Krzysztof Murawski jest najlepszy bo potrawi rozmawiac z pacentem to jest moja opinia a kto mysli inaczej to jego problem
Opinia dodana przez: marek

Renata Kollek

Gabinet lekarski
81-765 Sopot

Wspaniała Pani Doktor, zawsze ma czas dla dziecka. Wyjaśnia każde aspekty związane ze zdrowiem mojego synka. Warto!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Kowalczyk

Chopina Fryderyka 1/2
81-752 Sopot

Bardzo polecam doktora bardzo pomógł mi w mojej chorobie postawił właściwą diagnozę . Jest lekarzem z dużym doświadczeniem i wiedzą medyczną .

lekarz Maksymilian Mielczarek

81-759 Sopot

Bardzo dziękuję za wykonanie zabiegu koronarografii w dniu 14-03-2023 w UCK. Przez cały czas czułem olbrzymią dbałość o pacjenta i życzliwość a także olbrzymią staranność i świetne kwalifikacje . Z wyrazami szacunku - Lech Drzazga
Opinia dodana przez: Lech

lek. dent. Beata Kurek

NZOZ Centrum Stomatologiczne SaNdent
Małopolska 7A 2
81-813 Sopot

Super lekarz nie mogłem lepiej trafić pani Beata wie co robi widać doświadczenie i co za tym idzie wielkie umiejętności a do tego jest bardzo miła i sympatyczna
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Krzysztof Balcerzak

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Sopot

Bardzo polecam...profesjonalizm w każdym detalu ,leczenie oparte na podstawie prześwietlenia, omawiane sposobu leczenia i bezbolesne zabiegi przy tym fajna atmosfera i duża dawka humoru który skutecznie eliminuje stres... Jeszcze raz serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Mieczysław Ledwożyw

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Sopot

Super lekarz z wlasciwym podejsciem do pacjenta polecam wszystkim